Atteikuma tiesību veidlapa

Atteikuma tiesību veidlapa - pieteikums par atteikumu

 (aizpildiet un nosūtiet šo veidlapu tikai tad, ja vēlaties atteikties no līguma)

Datums: _______________

Pakalpojuma sniedzēja nosaukums: www.probio.lv  

Crocus Optic, SIA  https://company.lursoft.lv/crocus-optic/40203113458 

Pakalpojuma sniedzēja tālruņa numurs: 29940229

Pakalpojuma sniedzēja e-pasta adrese: ziedos.zieds@gmail.com

Patērētāja vārds, uzvārds: ____________________________________

Patērētāja adrese: ____________________________________

Pakalpojums: ____________________________________

Līguma noslēgšanas datums: ____________________________________

Pasūtījumu apliecinošie dokumenti: ____________________________________

Patērētāja paziņojums par atteikumu: paziņoju, ka vēlos atteikties no līguma, ko esmu noslēdzis par zemāk iepriekš norādītā pakalpojuma pasūtīšanu.

Patērētāja paraksts: ____________________

Aizpildītu atteikuma tiesību veidlapu kopā ar pasūtījumu apliecinoša dokumenta kopiju lūdzam nosūtīt uz www.probio.lv e-pastu 29940229@mail.ru

 

Informācija par atteikuma tiesību izmantošanu

Jums ir tiesības 14 dienu laikā atteikties no šā līguma, neminot iemeslu.

Atteikuma tiesību izmantošanas termiņš beigsies pēc 14 dienām, sākot no līguma noslēgšanas dienas. Ja termiņa beigas iekrīt valstī „oficiāli” noteiktā brīvdienā, atteikuma tiesības izmantojamas līdz minētā termiņa beigu datumam sekojošajai darba dienai (ieskaitot to).

Lai izmantotu atteikuma tiesības, jums ar nepārprotamu paziņojumu (piemēram, pa pastu nosūtītu vēstuli vai e-pastu) mūs – www.probio.lv , tālrunis29940229, e-pasta adrese 29940229@mail.ru  ir jāinformē par lēmumu atteikties no noslēgtā līguma. Jūs varat izmantot iepriekš norādītās atteikuma veidlapas paraugu, bet tas nav obligāti.

 Lai atteikuma tiesību termiņš būtu ievērots, pietiek, ja savu paziņojumu par atteikuma tiesību izmantošanu nosūtīsiet pirms atteikuma tiesību termiņa beigām.

 Atteikuma tiesību izmantošanas sekas

 Ja jūs atteiksieties no šā līguma, mēs jums atmaksāsim visus no jums saņemtos maksājumus bez nepamatotas kavēšanās un jebkurā gadījumā ne vēlāk kā 14 dienu laikā no dienas, kad mēs tikām informēti par jūsu lēmumu atteikties no šā līguma. Atmaksāšana tiks veikta, izmantojot tādu pašu maksāšanas līdzekli, kādu jūs izmantojāt sākotnējam darījumam, ja vien neesat skaidri paudis piekrišanu to darīt citādi. Jebkurā gadījumā no jums saistībā ar šādu atmaksāšanu netiks iekasēta nekāda maksa.

Ja jūs esat pieprasījis sākt pakalpojumu sniegšanu atteikuma termiņa laikā, jums ir jāapmaksā pakalpojuma sniedzējam samērīga summa, kura attiecībā pret pilnu līguma izpildi ir proporcionāla izpildītajai līguma daļai, līdz brīdim, kad jūs mums paziņojāt par atteikšanos no šā līguma.