Vetom kaķiem

Mūsdienās īstena panaceja ir Vetom 1.1 labās baktērijas, kas palīdz ārstēt infekcijas slimības un efektīvi paaugstina kaķa organisma imunitāti.

Īapši ieteicams, ja ir disbakterioze vai atveseļošanās pēc operācijas.

Profilaktiski – tas lieliski stiprina jūsu mīluļa veselību.  Vetom 1.1  ir līdzeklis, kas palīdz tikt galā ar vairākām slimībām. Maziem kaķēniem nepieciešami vitamīni aktīvai un ātrai augšanai, tāpēc to lieto arī pavisam jauniem kaķiem.

Produkts radīts Krievijā pētniecības centrā, kas norāda uz tā augsto kvalitāti. Baktērijas ir balta pulvera veidā 500 gramu iepakojumā vai 10 ml pudelītē šķidrā veidā. Ir arī kapsulas, bet kaķim tās būs grūti apēst.

Sastāvs, īpašības un ieguvumi kaķa veselībai

Vetom galvenā sastāvdaļa ir siena baktērijas koncentrētā veidā, kas ražo interferonu. Šis proteīns palielina ķermeņa aizsargspējas un slimības gadījumā tas kļūst par barjeru baktērijām. Baktērijas produktā ir sporu veidā. Tas arī satur uzturvielu barotni, kurā baktērijas pilnībā saglabājās. To veido kukurūzas ekstrakts, ciete, pulverveida cukurs - pilnīgi nekaitīgi komponenti.

Vetom sāk savu darbību kuņģī – šeit baktērija nešķīst kuņģa skābes ietekmē, bet nosēžās uz sieniņām.  Tā tūlīt sāk aktīvo interferona ražošanu un ķermenim netiek nodarīti nekādi kaitējumi, gremošanas process notiek neatkarīgi no tā.

Kad ieteicams kaķiem lietot Vetom 1.1?

 • ·         Dažāda veida alerģija·         kaķu aptaukošanās;
 • ·         novājināta imunitāte;
 • ·         hormonālie traucējumi, arī pēc zāļu lietošanas;
 • ·         vielmaiņas procesa traucējumi;
 • ·         vīrusu slimības;
 • ·         slikta vielmaiņa;
 • ·         onkoloģiskās slimības;
 • ·         problēmas ar gremošanu;
 • ·         infekcijas, ieskaitot gripu;
 • ·         lēna kaķēnu augšana;
 • ·         saindēšanās;
 • ·         pēcoperācijas atjaunošanās;
 • ·         caureja.

Saraksts nav galīgs, jo produkts tiek izmantots profilaktiski gan pieaugušiem kaķiem, gan mazuļiiem  un ļauj izārstēt dažādas zarnu trakta slimības. Veselīga gremošana garantē lielisku un stipru kaķa veselību un spīdīgu, veselīgu kažoku.

Vetom 1.1 lietošanas rekomendācijas kaķiem un devas

Vetom 1.1 ir viegli lietojams, kaķu instrukcija satur informāciju par pulvera atšķaidīšanu, lai izveidotu suspensiju. Tas ir sajaukts ar ūdeni, un pilnīgas izšķīšanas nebūs iespējams.

Devas tiek izvēlētas atkarībā no mērķa: kā profilakse - 1 reizi dienā 50 mg uz 1 kg svara. Kurss ilgst no 2 līdz 3 nedēļām.

Ar akūtu disbakteriozi, caureju vai citām zarnu slimībām, vispirms to lietojiet klizmas veidā,bet pēc tam 3-5 dienas produktu ievada caur taisno zarnu.

 Lai atjaunotu imūnsistēmu, dodiet 50 mg uz 1 kg ķermeņa masas, bet tikai 2 reizes dienā 7 dienas.

Ar infekcijas slimībām un vīrusiem deva 50 mg uz 1 kg ķermeņa masas, bet zāles tiek ievadītas 4 reizes dienā 3-5 dienas.

 Lai novērstu gremošanas traucējumus, ik pēc trim dienām tiek pielietota līdzīga deva, turpinot terapiju 10 dienas.

Pievērsiet uzmanību!

Produktu var pievienot dzēriena un ēdienam, bet labāk to sajaukt ar kaut ko garšīgu, tādejādi dzīvnieks noteikti būs apmierināts.

Kontraindikācijas un blakusparādības

Blakusparādības nav novērotas, var lietot bez bailēm.

Vienīgais gadījums, kad produkts nav ietiecams, ir cukura diabēts.

Pūkaino dzīvnieku īpašnieki bieži brīnās: vai Vetom var radīt alerģiju kaķim?

Veterinārārsti apgalvo, ka šī reakcija ir saistīta tikai ar atsevišķu baktēriju individuālo nepanesamību, tādēļ ārstēšana jāveic piesardzīgi. Pievērsiet tam uzmanību!

Neskatoties uz relatīvo drošību, labāk lietošanu saskaņot ar veterinārārstu, tā jūs ievērojami atvieglosiet sev un jūsu mīlulim dzīvi.

Vetom 1.1 kaķiem palīdz normalizēt vielmaiņas procesus, gremošanu, stabilizē kuņģa darbību. Tas stiprina imūnsistēmu, aizsargā organismu pret vīrusiem un infekcijām, praktiski nav kontrindikāciju, nav blakusparādību. Patīkama cena un ērta izlaišanas forma, kas ir papildu priekšrocības.

Kaķu īpašnieku atsauksmes liecina par izciliem rezultātiemun lielisku ietekmi uz dzīvnieka veselību.Vetom 1.1. pulveris

Vetom 1.1. pulveris

Vetom 1.1. – imunitātes uzlabošanai un pareizas mikrofloras atjaunošanai kuņģa zarnu traktā. Ve..

34.00€ Ex Tax: 28.10€

Vetom 1.23 Šķidrā veidā, 10ml

Vetom 1.23 Šķidrā veidā, 10ml

Vetom 1.1. – imunitātes uzlabošanai un pareizas mikrofloras atjaunošanai kuņģa zarnu traktā. Ve..

40.00€ Ex Tax: 33.06€

Showing 1 to 2 of 2 (1 Pages)